vineri, 1 martie 2013

Vine, vine priiiimăvaraaaa!

Adică a venit.
Șiii..mărțișoare.
Șiii..căldură.
În concluzie, fericire.

Dar nu pentru mărțișoare. Nu am dat și nici nu aveam de gând. În mod normal dau din cele primite în anii trecuți, dar am avut așa o leneeee să caut. Și nu mă așteptam nici să primesc. E ok din partea mea, am evitat momentul „ jenaaant, eu nu ți-am luat ” . Așa că ziua mea a fost una bună.

Și sper că și a ta, kid.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu