Îmi scriu viața.
vineri, 1 martie 2013
Bă !
Sunt în faza aia de
nu-mi pasă
îmi bag p**a .
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu