Ăă, nu. Nu sunt genul acela de frustrată care își exprimă emoțiile prin replici fără sens și cu tentă americană. O fac și eu, dar altfel, știi ? Da, am scris bine, nu genul acela, dar sunt frustrată. Probabil ca și tine.
Anyway, nu am zis nimănui de acest blog și nici nu am de gând și .. probabil e singurul loc, după mintea mea, în care pot să gândesc și să simt fără să știe cineva. Și dacă totuși încrederea mea o să fie trădată ( !! ), mă bucur că m-ai găsit și sper să te găsești și pe tine și sper să .. înțelegi.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu