A dat camionul peste ea pe trecerea de pietoni.
Îmi pare sincer rău și nu sunt ironică !
E în spital.
Nu e ușor.
„ Prietenii ” se roagă pe facebook.
Rugăciuni online.
Wtf ?!
Sper să fie bine pentru ea.
Și o fac, adică sper, din toată inima.
Dar restul nu meritați nimic.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu